.

Świąt wypełnionych
radością i miłością
niosących spokój i odpoczynek,
Nowego Roku spełniającego
wszelkie marzenia, pełnego optymizmu,
wiary, szczęścia i powodzenia,
uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły
życzy
Dyrekcja Zespołu Szkół STO.

Dzień Zwierzaka.

W listopadzie w ramach szkolnej akcji zbierania darów dla schroniska dla zwierząt w Słupsku, został zorganizowany Tydzień Zwierzaka w klasach pierwszych.

Czytaj dalej

Stop cyberprzemocy!!!

27.11.2019 r. odbyły się w naszej szkole spotkania z policjantami. Tematem spotkań, zorganizowanych dla trzech grup wiekowych, była przemoc w ogóle, ale w szczególności poruszony został problem cyberprzemocy. Uczniowie wynieśli z tego spotkania bardzo wiele użytecznych informacji, dzięki którym być może nie będą nigdy ofiarami ani inicjatorami jakiejkolwiek przemocy.

Czytaj dalej

Spotkanie z autorką.

20 listopada, na zaproszenie Biblioteki Miejskiej w Słupsku Filia nr 3, dzieci z klasy I B, uczestniczyły w spotkaniu autorskim z pisarką, autorką książek dla dzieci młodzieży - p. Renatą Piątkowską. Pani Renata jest m.in. autorką książek o biedronkowych słodziakach. Spotkanie było bardzo ciekawe i obfitujące w niespodzianki. Czekamy na następne.

Czytaj dalej

Stypendium Premiera RP dla Pawła Szczepańskiego.

Dzisiaj, 29.11.2019 roku, odbyła się w auli Uniwersytetu Gdańskiego uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów RP, którego laureatem został uczeń naszego LO - Paweł Szczepański. Serdecznie gratulujemy tak wielkiego sukcesu.