Brzechwolandia

31 maja 2019r. w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku odbył się Konkurs Recytatorski "Brzechwolandia",

Czytaj dalej

Owocowy Dzień Dziecka

Dzisiaj w klasach pierwszych królowały owoce. To z nich najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali smaczne szaszłyki. Nawet lody zjedzone na placu zabaw miały owocowy smak. Było smacznie, zdrowo i kolorowo, co widać na zdjęciach.

Czytaj dalej

Dzień Mamy

„Najbardziej kocham mamę i niech każdy o tym wie,

Moja mama jest najlepsza, nie chce innej - kocham Cię!”

Pierwszaki z okazji Dnia Mamy przygotowały galerię portretów. Prace możemy podziwiać w holu szkoły. Każda mama jest piękna!

Czytaj dalej

Koncert w Państwowej Szkole Muzycznej w Słupsku

Uczniowie klas pierwszych we wtorek 14.05.2019 r. wybrali się na koncert, który odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Słupsku. Wśród prezentujących się uczniów tej szkoły mieliśmy przyjemność zobaczyć występ Kacpra Skołysza z kl. I b. Jesteśmy pod wrażeniem jego umiejętności gry na klarnecie. To było niezwykłe spotkanie z muzyką.

Czytaj dalej

Mistrzowie Kaligrafii w klasach I-III

W dniu 22 maja 2019 r. zostały ogłoszone wyniki III Szkolnego Konkursu Pięknego Pisania „Mistrz Kaligrafii” dla uczniów klas I-III. Miał on na celu rozpowszechnianie sztuki kaligrafii oraz rozbudzanie umiejętności kształtnego i starannego pisania. Do eliminacji szkolnych przystąpiło 23 uczniów wyłonionych w eliminacji klasowych. Oto wyniki w kategoriach klas:

Czytaj dalej