Loading

W dniu 4 marca 2011 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste otwarcie sali gimnastycznej i nowych pomieszczeń dydaktycznych. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11 przecięciem wstęgi i powitaniem zaproszonych gości. Swoim przybyciem zaszczycili nas: Zbigniew Sobolewski (prezes Samodzielnego Koła Terenowego nr 68 STO w Słupsku), Krzysztof Sikorski (z-ca prezydenta Słupska), Andrzej Watemborski (wiceprzewodniczący Rady Miasta), Ryszard Kwiatkowski (były wiceprezydent), Anna Kołodyńska (biuro poselskie PO), Krystyna Danielecka-Wojewódzka (Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki), Małgorzata Stenka - Kozłowska (Delegatura Kuratorium Oświaty), Tadeusz Bobrowski (Komisja Rewizyjna), Marek Szerszenowicz (dyrektor PKO BP oddział I w Słupsku), Lucyna Wilk (naczelnik Wydziału Małych i Średnich Przedsiębiorstw), Monika i Wiesław Meyerowie (firma "Bras"), Marzenna i Mirosław Zwolscy (Pracownia Architektoniczna "Coloseum") oraz dyrektorzy szkół i przedszkoli, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice.

Uroczystość prowadzili przedstawiciele Rady Rodziców - Magdalena Szczepańska i Bartosz Kowalski. Na początku głos zabrał dyrektor I SSP i SG nr1 STO Andrzej Obałek, który w krótkim przemówieniu wyjaśnił ideę istnienia i rozwoju szkolnictwa STO i wyraził podziękowania:

  •   Radzie Miasta – za podjęcie uchwały o wyrażenie zgody na hipotekę,
  •   Bankowi PKO BP - za udzielenie kredytu,
  •   Mirosławowi Zwolskiemu - za projekt architektoniczny,
  •   Anicie Żeguni-Królak i Iwonie Walendowskiej - za logistykę projektu finansowego,
  •   firmie "Konsbud" - za projekt i wykonawstwo hali sportowej,
  •   Stefanowi Tomczakowi - za nadzór inwestorski
  •   firmie "Bras" - za fachowość, oddanie i wielką pomoc.

Po wystąpieniu dyrektora szkoły rozpoczęła się część artystyczna, na którą składały się m.in. piosenki i układy choreograficzne w wykonaniu uczniów naszej szkoły, prezentacja slajdów
z przebiegu budowy sali gimnastycznej i obiektu dydaktycznego, pokaz tańca towarzyskiego (Sara Gans i Błażej Pędzich) oraz pokaz skoków na batucie w wykonaniu  uczniów naszej szkoły z klas
I – III trenowanych pod okiem Małgorzaty Piekarz oraz zawodników kadry Polski - Jakuba Kubiaka i Jakuba Guzikowskiego (AZS AWF Poznań). Scenariusz części artystycznej przygotowały Iwona Matiuszko i Aleksandra Bocheńska, a wystrój sali - Krzysztof Gałka i Marta Stasiak-Załupka. W pracach nad przygotowaniem uroczystości wzięli również udział: Małgorzata Piekarz, Bronisław Siluk, Ewa Kleban, Kazimierz Lisiecki, Maciej Meszyński i Bartłomiej Mijewski .

Po zakończeniu części artystycznej gratulacje i podziękowania za trud, wytrwanie
i optymizm na ręce dyrektora szkoły Andrzeja Obałka złożyli m.in.: Krzysztof Sikorski - zastępca prezydenta Słupska, Anna Kołodyńska (biuro poselskie PO), Zbigniew  Sobolewski, Małgorzata Stenka-Kozłowska, Urszula Jurkiewicz-Soroka (zastępca przewodniczącego Rady Rodziców), dyrektorzy szkół i przedszkoli, przedstawiciele Rady Uczniów oraz wicedyrektor szkoły Anetta Półtorzycka w imieniu nauczycieli naszej szkoły.

Cała uroczystość zakończyła się poczęstunkiem w nowym holu szkolnym, gdzie zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice mieli możliwość wymiany refleksji "na gorąco".


obejrzyj w galerii.

autor Agnieszka Czyżewska

I SSP SG nr 1 i SLO Społecznego Towarzystwa Oświatowego Słupsk 2013

Strona używa plików cookie To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information