Spotkanie z przyszłymi pierwszoklasistami

W sobotę 2.02.2019 r. o godz. 9.30 przybyli do naszej szkoły przyszli pierwszoklasiści ze swoimi rodzicami.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości przez dyrektora szkoły – A. Obałka oraz prezesa zarządu SKT nr 68 STO w Słupsku - Z. Sobolewskiego. Kolejnym punktem programu była prezentacja multimedialna dotycząca historii naszej szkoły. Następnie odbyły się krótkie prezentacje teatralne w języku angielskim, pokaz grupy cheerleaders i występ muzyczny. Po obejrzeniu prezentacji, dzieci podzielone na 3 grupy, przystąpiły do wykonania kart pracy. Uczestniczyły także w zajęciach sportowych i plastyczno-technicznych. Rodzice w tym czasie spotkali się z dyrekcją szkoły i prezesem zarządu SKT nr 68 STO w Słupsku.

Mamy nadzieję, że przyszłym pierwszoklasistom podobało się w naszej szkole.