Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój przyjaciel

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

„Mój przyjaciel”

organizowanego

przez I Społeczną Szkołę Podstawową STO

im. Mikołaja Reja

w Słupsku

 Jury pod przewodnictwem p. Marianny Roszkowskiej-Galskiej nauczyciela plastyki w I Społecznej Szkole Podstawowej STO w Słupsku w dniu 3 czerwca 2019 r. oceniło 187 prac, które napłynęły ze słupskich szkół i postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Nagrody

 

I miejsce – Liliana Kumpiń kl. I a
Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

 

I miejsce –Michalina Jabłońska kl. II b

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

 

II miejsce – Oliwia Bocheńska kl. I a

Szkoła Podstawowa nr 2 Słupsk

 

II miejsce – Victor Domer kl. I a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

II miejsce – Tomasz Szymczak kl. I b

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

III miejsce – Hanna Brac kl. III b

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

 

III miejsce – Maria Cyganowska kl. I b

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

III miejsce – Jan Wieliczko kl. I a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

Wyróżnienia – 16

 

Samuel Zaremba kl. III b

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

 

Julia Spoczyńska kl. III b

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

 

Hubert Dzadz kl. II d

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

 

Nikola Wiśniewska kl. III b

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

                       

Michalina Bożek kl. I b

Szkoła Podstawowa nr 10 Słupsk

 

Maciej Karpiński kl. I a

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

                      

Milena Wilkowska kl. II e

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

                      

Aleksandra Stasiło kl. III b

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

 

Julia Groszek kl. II d

Szkoła Podstawowa nr 10 Słupsk

 

Antonina Natkaniec kl. III a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

 

 

Maksymilian Więcek kl. I a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

           Oliwia Zwolak kl. II b

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

Franciszek Makarewicz kl. I b

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

Juliusz Duszewski kl. I a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

Paweł Budrewicz kl. I a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

Pola Figura kl. II a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk

 

 

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców I Społecznej Szkoły Podstawowej STO im. Mikołaja Reja w Słupsku, za co dziękują koordynatorzy konkursu: Iwona Matiuszko i Marta Stasiak-Załupka.

Rozdanie nagród odbyło się we wtorek 11 VI 2019 r. o godz. 17.00
w Społecznej Szkole Podstawowej przy ul. Zygmunta Augusta 8. W Galerii Sztuki Współczesnej „Nowa Brama” w Słupsku w terminie 17 VI – 24 VI 2019 r. będzie można obejrzeć wystawę nagrodzonych prac.

 

Serdecznie gratulujemy nagrodzonymi i wyróżnionym uczniom oraz ich opiekunom. Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu.