• baner_2021.jpg

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój przyjaciel”

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

„Mój przyjaciel”

organizowanego

 przez I Społeczną Szkołę Podstawową STO

 im. Mikołaja Reja

w Słupsku


 

 sto2019 mini

Jury pod przewodnictwem p. Marty Stasiak-Załupki nauczyciela plastyki w I Społecznej Szkole Podstawowej STO w Słupsku w dniu 7 czerwca 2021 r. oceniło 270 prac, które napłynęły ze słupskich szkół i postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

Nagrody

I miejsce – Liliana Kumpiń kl. III a

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk
opiekun – p. Magdalena Wilkowska

II miejsce – Lena Korościk kl. II b

Szkoła Podstawowa nr 11 Słupsk
opiekun – p. Agata Trawińska

II miejsce – Mateusz Demedziak kl. II c

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk
opiekun – p. Renata Bugiel

III miejsce – Dorian Rzeszko kl. III a

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk
opiekun – p. Magdalena Wilkowska

III miejsce – Roksana Fidura kl. IIb

Szkoła Podstawowa nr 11 Słupsk
opiekun – p. Agata Trawińska

 

Wyróżnienia

Paulina Tyloch kl. III a

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk
opiekun – p. Magdalena Wilkowska

 

Kinga Gojżewska kl. III a

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk
opiekun – p. Magdalena Wilkowska

 

Bianka Przełuska kl. I b

Szkoła Podstawowa nr 5 Słupsk
opiekun – p. Beata Paszun

 

Olaf Felskowski kl. III a

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk
opiekun – p. Magdalena Wilkowska

 

Kamila Ławniczak kl. II b

Szkoła Podstawowa nr 11 Słupsk
opiekun – p. Agata Trawińska

 

Julia Jóźwik kl. III a

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk
opiekun – p. Magdalena Wilkowska

 

Amelia Małek kl. II a

Szkoła Podstawowa nr 11 Słupsk
opiekun – p. Izabela Kałuża

 

Laura Malinowska kl. I a

Szkoła Podstawowa nr 10 Słupsk
opiekun – p. Jolanta Czechowska

 

Lena Nadstawna kl. II a

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk
opiekun – p. Elżbieta Musznicka

 

Krzysztof Raczyński kl. I a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk
opiekun – p. Ewa Nowak

 

Iga Grochowska kl. I a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk
opiekun – p. Ewa Nowak

 

Kaja Schlotterer kl. II b

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk
opiekun – p. Ewa Krefta

 

Witold Krekora kl. III b

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk
opiekun – p. Iwona Matiuszko

 

Lena Kuchta kl. III b

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk
opiekun – p. Iwona Matiuszko

 

Franek Makarewicz kl. III b

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk
opiekun – p. Iwona Matiuszko

 

Emilia Kałuc kl. II a

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO Słupsk
opiekun – p. Agata Grochowska

           

Nagrody dla zwycięzców ufundował Zarząd SKT nr 68 STO w Słupsku i Rada Rodziców I Społecznej Szkoły Podstawowej STO im. Mikołaja Reja w Słupsku, za co dziękują koordynatorzy konkursu: Iwona Matiuszko i Marta Stasiak-Załupka.

Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół do 22 VI 2021 r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły www.spoleczna.slupsk.pl i Facebooku szkoły. W Galerii Sztuki Współczesnej „Nowa Brama” w Słupsku w terminie 24 VI – 1 VII 2021 r. będzie można obejrzeć wystawę nagrodzonych prac.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonymi i wyróżnionym uczniom oraz ich opiekunom. Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu.

   

Koordynatorzy konkursu

 Iwona Matiuszko i Marta Stasiak-Załupka