Laureat i Finaliści!!!

Z wielką dumą przedstawiamy tegorocznych LAUREATÓW I FINALISTÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Czytaj dalej

Otylia Swim Cup - Winter Edition

W dniach 8-9 grudnia 2018 roku uczennica naszej szkoły, Wiktoria Palicka  brała udział w Ogólnopolskich zawodach pływackich  Otylia Swim Cup - Winter Edition w Szczecinie .

Czytaj dalej

Maturzyści na 100%

Miło jest nam donieść, że wszyscy tegoroczni maturzyści zdali egzaminy. To kolejni rok, gdy nasi uczniowie bez poprawek zdobywają swoje upragnione Świadectwo Dojrzałości.

Serdecznie gratulujemy!!!

Sukces trzecioklasistek!

Uczennice klasy IIIc odniosły ogromny sukces w XXXIV Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej: Ksenia Rachwalska otrzymała nagrodę, a Layla Sopuszyńska - wyróżnienie.

Czytaj dalej

Euro Festiwal

Grupa Odyseuszy z klasy V a, która zdobyła III miejsce w Ogólnopolskich Finałach Odysei Umysłu, tym samych wywalczyła możliwość udziału w EuroFestiwalu w Niemczech w dniach: 27.04. - 02.05.2018 r.

Czytaj dalej

"Kino w oczach dziecka"

"Kino w oczach dziecka" – rozstrzygnięcie 42. edycji "Kino w oczach dziecka" to konkurs plastyczny dla najmłodszych widzów kina Rejs.

Czytaj dalej

Sukces Misi Tyrańskiej

Misia (Michalina Tyrańska Klasa 1b) w mistrzostw w fitnessie akrobatycznym zdobyła 1 miejsce w kategorii do lat 8 pokonując obecną mistrzynię i wicemistrzynię Europy.

Czytaj dalej