• baner_2021.jpg

"Kino w oczach dziecka"

Jest nam miło poinformować, iż prace uczniów naszej szkoły zostały wyróżnione i nagrodzone w konkursie plastycznym „Kino w oczach dziecka” organizowanym przez MCK w Słupsku.  Na XXXVI edycję konkursu napłynęły 373 prace. Jury, po wnikliwej ocenie prac, postanowiło przyznać następujące nagrody:

Czytaj dalej

"Nie zasypiaj na zimę"

14.11.2015 odbył się Halowy Mityng Lekkoatletyczny "Nie zasypiaj na zimę". W zawodach wzięło udział 269 uczniów ze Słupska, Sławna, Dębnicy Kaszubskiej i okolic.

Czytaj dalej

Sukces Zosi

Z ogromną radością informuję, że praca Zosi Szwichtenberg (IIc) i Dobrawy Szuwalskiej (IId) zajęły (egzekwo) II miejsce w II edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci ze świetlicy pt.: "Przemalowujemy dzieła mistrzów".


Termin rozdania nagród to 3 grudnia 2015 r. godzina 11.00 w galerii "Świętojańska" ul. Świętojańska 68, Gdańsk.

Prace można będzie oglądać tam od 3 XII - 8 XII 2015 r.


Gratulujemy!

Sukces Laury

Miło mi poinformować, że uczennica klasy III b Laura Lis wraz z zespołem ,,Figielek" zdobyła wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.

Nasi uczniowie w etapie rejonowym

Niezmiernie miło mi poinformować, iż Zuzanna Brendel (kl. VIb), Paweł Bałbatun (kl. VIb) i Maciej Knap (kl. Va), zakwalifikowali się do rejonowego etapu konkursu, który odbędzie się 03 grudnia 2015 r. o godzinie 14:00 w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Sukces Hani

Miło mi poinformować, że praca Hanny Sędzińskiej (kl. III a ) zdobyła (egzekwo) I miejsce w II edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci ze świetlicy w konkursie plastycznym pt. "Przemalowujemy dzieła mistrzów". 


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Prace można będzie oglądać w galerii "Świętojańska" w Gdańsku od 3.12 - 8.12.2015r.

Sukces Iwo

Z radością informujemy, że Iwo Obidziński z kl. IVb w MISTRZOSTWACH POLSKIEJ FEDERACJI TAEKWON-DO zajął II miejsce w kategorii układów formalnych młodzików 1 CUP.

Serdecznie gratulujemy.