Sukces Misi Tyrańskiej

Misia (Michalina Tyrańska Klasa 1b) w mistrzostw w fitnessie akrobatycznym zdobyła 1 miejsce w kategorii do lat 8 pokonując obecną mistrzynię i wicemistrzynię Europy.

Czytaj dalej

Wymiana uczniowska

W dniach 3-8.06.2018 odbyła się w naszej szkole po raz piąty wymiana uczniowska z gimnazjum w Dornstetten. Projekt finansowany jest przez PNWM ( Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży).

Czytaj dalej

Sukces trzecioklasistek!

Uczennice klasy IIIc odniosły ogromny sukces w XXXIV Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej: Ksenia Rachwalska otrzymała nagrodę, a Layla Sopuszyńska - wyróżnienie.

Czytaj dalej

Euro Festiwal

Grupa Odyseuszy z klasy V a, która zdobyła III miejsce w Ogólnopolskich Finałach Odysei Umysłu, tym samych wywalczyła możliwość udziału w EuroFestiwalu w Niemczech w dniach: 27.04. - 02.05.2018 r.

Czytaj dalej

Czerwcowa dyskoteka

W piątek 8.06.2018 roku Rada Uczniów zorganizowała ostatnią dyskotekę dla klas 4 - 6 I SSP STO w tym roku szkolnym.

Czytaj dalej

Apel z okazji święta Konstytucji 3-go Maja

Niecodzienną formułę przyjął tegoroczny apel z okazji święta Konstytucji 3-go Maja. Tym razem oprócz krótkiej prelekcji, uczniowie mogli spróbować swoich sił w quizie na temat polskich symboli narodowych, pieśni i faktów z historii naszego kraju.

Czytaj dalej