Dzień Edukacji Narodowej

Odświętnie przystrojony budynek przywitał w swoich murach zastępczynię Prezydentki Miasta Słupska panią Martę Makuch, prezesa Samodzielnego Koła Terenowego nr 68 STO w Słupsku pana Tomasza Jerzaka i całą społeczność szkolną – pana dyrektora, nauczycieli i pracowników szkoły, uczniów i rodziców.

Czytaj dalej

Wyjazd integracyjny IIb

Uczniowie kl. II b wraz z rodzicami i rodzeństwem w dniach 14-15 września uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym, które odbyło się w OW „Morskie Uroczysko” w Ustce. Zwiedzanie Bunkrów Blüchera, szukanie skarbów, gry na boisku, spacer plażą, ognisko to jedne z wielu atrakcji. Najważniejsze jednak to wspólnie i mile spędzony czas.

Czytaj dalej

Międzynarodowy Dzień Kropki

W niedzielę 15 września przypada Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, rozwijania pasji i zainteresowań. W naszej szkole obchodziliśmy to święto 16 września w poniedziałek. W strojach dominowały w tym dniu kropki.

Czytaj dalej

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Wyróżniającym się uczniom wręczono nagrody a specjalne podziękowania popłynęły w kierunku rodziców.

Zaczynamy WAKACJE!!!

Czytaj dalej

Kino w oczach dziecka 2019

Miło mi poinformować, iż prace uczniów naszej szkoły zostały nagrodzone w XLIII edycji konkursu plastycznego Kino w oczach dziecka organizowanego przez Kino Rejs Słupskiego Ośrodka Kultury.

Czytaj dalej

Pokaz robotów Mindstorms

13 czerwca uczniowie klasy VII uczęszczający na zajęcia z robotyki Mindsstorms pokazali swoje projekty uczniom klas I-III. Emocje były niesamowite

Czytaj dalej