• baner_2021.jpg

Warsztaty wyobraźni

Na zajęciach pozalekcyjnych dla uczniów kl. I-III w czwartek 20.02. powstały świnki – skarbonki z plastikowych butelek. Ileż było radości z tworzenia! A efekty widać na zdjęciach. 

Czytaj dalej

Dzień Zwierzaka.

W listopadzie w ramach szkolnej akcji zbierania darów dla schroniska dla zwierząt w Słupsku, został zorganizowany Tydzień Zwierzaka w klasach pierwszych.

Czytaj dalej

Stop cyberprzemocy!!!

27.11.2019 r. odbyły się w naszej szkole spotkania z policjantami. Tematem spotkań, zorganizowanych dla trzech grup wiekowych, była przemoc w ogóle, ale w szczególności poruszony został problem cyberprzemocy. Uczniowie wynieśli z tego spotkania bardzo wiele użytecznych informacji, dzięki którym być może nie będą nigdy ofiarami ani inicjatorami jakiejkolwiek przemocy.

Czytaj dalej

Spotkanie z autorką.

20 listopada, na zaproszenie Biblioteki Miejskiej w Słupsku Filia nr 3, dzieci z klasy I B, uczestniczyły w spotkaniu autorskim z pisarką, autorką książek dla dzieci młodzieży - p. Renatą Piątkowską. Pani Renata jest m.in. autorką książek o biedronkowych słodziakach. Spotkanie było bardzo ciekawe i obfitujące w niespodzianki. Czekamy na następne.

Czytaj dalej