Dzień Mamy

„Najbardziej kocham mamę i niech każdy o tym wie,

Moja mama jest najlepsza, nie chce innej - kocham Cię!”

Pierwszaki z okazji Dnia Mamy przygotowały galerię portretów. Prace możemy podziwiać w holu szkoły. Każda mama jest piękna!

Czytaj dalej

Koncert w Państwowej Szkole Muzycznej w Słupsku

Uczniowie klas pierwszych we wtorek 14.05.2019 r. wybrali się na koncert, który odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Słupsku. Wśród prezentujących się uczniów tej szkoły mieliśmy przyjemność zobaczyć występ Kacpra Skołysza z kl. I b. Jesteśmy pod wrażeniem jego umiejętności gry na klarnecie. To było niezwykłe spotkanie z muzyką.

Czytaj dalej

Mistrzowie Kaligrafii w klasach I-III

W dniu 22 maja 2019 r. zostały ogłoszone wyniki III Szkolnego Konkursu Pięknego Pisania „Mistrz Kaligrafii” dla uczniów klas I-III. Miał on na celu rozpowszechnianie sztuki kaligrafii oraz rozbudzanie umiejętności kształtnego i starannego pisania. Do eliminacji szkolnych przystąpiło 23 uczniów wyłonionych w eliminacji klasowych. Oto wyniki w kategoriach klas:

Czytaj dalej

Warsztaty wielkanocne dla klas I-III

Święta wielkanocne to czas radości i wzniosłego nastroju. To również okazja do spotkań i twórczych działań. Dlatego w sobotę 6 IV 2019 r. zaprosiliśmy uczniów klas I-III, ich rodziców, rodzeństwo, dziadków na warsztaty artystyczne, podczas których poprzez zajęcia plastyczno-techniczne ożywiliśmy wielkanocne tradycje.

Czytaj dalej

Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką

W czwartek 4 kwietnia 2019 r. uczniowie kl. I b i III a szkoły podstawowej uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Zofią Stanecką, które odbyło się w Filii nr 3 Biblioteki Miejskiej w Słupsku.

Czytaj dalej