„Prezent pod choinkę”

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w akcji charytatywnej „ Prezent pod choinkę”. Dzieci organizując się w pary i grupy przygotowały paczki świąteczne dla ubogich rówieśników z Ukrainy. W tym roku przekazano 98 prezentów.

Czytaj dalej

Reklama OREO

This is a low-budget production made by kids from class 3. Much fun, a fully professional attitude and commitment. Thank you my group. Respect.

Bartłomiej M

Czytaj dalej

Projekt "Profesor Wnuczek"

30 października odbyły się w naszej szkole ostatnie zajęcia w ramach projektu PROFESOR WNUCZEK. Projekt skierowany był do seniorów 65+ i polegał na tym, że seniorzy, przy wsparciu uczniów z podstawówki i gimnazjum, zapoznawali się z tajnikami komputera. Program sześciu spotkań obejmował:

Czytaj dalej

Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Tradycyjnie, jak co roku w październiku, dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym.

Czytaj dalej

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14.10.2015 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Najmłodsi uczniowie wysłuchali krótkiej historii tego święta przygotowanej przez starszych kolegów.

Czytaj dalej