Odyseja umysłu

30-31 marca w Gdyni grupa odysejowa w składzie: Mikołaj Maruniak, Piotr Pawlak, Ksawery Kolibowski, Oliwier Zawadzki, Daniel Słomczyński, Cezary Perkowski oraz Aleksander Kopeć wraz z trenerkami: p. Beatą Wróbel - Zawadzką i p. Agatą Grochowską brali udział w Ogólnopolskim finale Odysei Umysłu. 

Czytaj dalej

Talent Show

22 marca z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole Talent SHOW dla klas I-III.

Czytaj dalej

Dzień Kobiet

8 marca, jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji w szkole podstawowej zorganizowany został przez Panią M. Gołębiowską koncert, podczas którego zaprezentowli się w przeróżnym repertuarze nasi uczniowie.

Czytaj dalej

Bal karnawałowy klas I-III

Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III odbył się piątek 8.02.2019 r. W tym dniu działała również poczta walentynkowa. To był czas pełnej zabawy, radości i niespodzianek dla najmłodszych.

Czytaj dalej

Niespodzianki z okazji Dnia Babci i Dziadka

„Dla Was laurki, kwiaty, rysunki.

Dla Was cukierki i podarunki.

Dla Was nad bratkiem barwne motyle!

To za moc troski i serca tyle!”

Uczniowie kl. I a i I b z tej okazji wykonali kolorowe niespodzianki. Ich przygotowanie sprawiło pierwszakom wiele radości.

Czytaj dalej

Dzień babci i dziadka

Przez ostatni tydzień w świetlicy szkolnej uczniowie klas I-III rysowali portrety swoich kochany babć i dziadków. Wszytskie dzieła można oglądać i podziwiać w holu naszej szkoły.

Czytaj dalej